26.09.2020 - Bir İdik, Birlik Olduk, Üreticilerin Gücü Olduk....

BAŞKAN GÜL VE YÖNETİMİNE TEBRİK ZİYARETİ

FACEBOOK'ta haberi paylas

BAŞKAN GÜL VE YÖNETİMİNE TEBRİK ZİYARETİ

Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin,  genel kurulunu kısa bir süre önce tamamlayan TARİŞ S.S. 153 Nolu Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Kamil Gül ve yönetim kurulu üyelerine yeni dönemde başarılarının devamını diledi.

Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, Milas Süt Birliği Muhasip Üyesi Mustafa Güder ve Milas Süt Birliği Genel Müdürü Soner Güney ile birlikte, TARİŞ S.S. 153 Nolu Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Kamil Gül ve yönetim kurulu üyelerine ziyarette bulundu.

Üreticilerin sorun ve taleplerinin iletilmesi, yatırım görüşmeleri adına bir dizi ziyaret için Ankara’da bulunması sebebiyle genel kurula katılamadığını ifade eden Başkan Gezgin, üyelerin teveccühü ile yeniden yönetime seçilen Başkan Gül ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, yeni dönemde başarılarının devamını diledi.

Milas’ın son dönemde süt üretimi, zeytin ve zeytincilik gibi tarımsal alanlarda marka olduğuna dikkat çeken Başkan Gezgin, teşvik ve desteklerin arttırılması halinde Milas çiftçisinin bunu üretime kayıpsız bir şekilde dönüştürebileceğini belirtti.

Genel kurulda kazananın zeytin ve zeytinyağı üreticisi olduğunu söyleyen Başkan Gül, Milas Süt Birliği’nin hayırlı olsun ziyaretinden büyük bir memnuniyet duyduğunu söyledi.

Öncelikli amaçlarının zeytin ve zeytinyağı fiyatlarının istenen seviyeye çekilmesi için girişimlerde bulunmak olduğunu kaydeden Başkan Gül, bilgi ve deneyimlerini, ortaklardan gelen talepleri değerlendirerek kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Başkan Gül, Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin ve ekibinin, Milas Süt Birliği üyelerinin çalışmaları, yatırımları ve başarılarıyla gurur duyduklarını söyledi.

Milas tarımı, hayvancılığı hakkında fikir alışverişinin gerçekleştirildiği ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ