26.09.2020 - Bir İdik, Birlik Olduk, Üreticilerin Gücü Olduk....

Yönetim Kurulu

 

Ali İhsan GEZGİN (Başkan)

05.02.1970 Baharlı Köyü’nde doğdu. İlkokulu Baharlı Köyü’nde bitirdi. Milas Merkez Ortaokulu’ndan sonra Milas Lisesi’ni bitirdi. Şu anda Milas İlçesi Süt Üreticileri Birliği Başkanlığı ve Türkiye Süt Üreticileri Birliği Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekte. Aynı zamanda Milas Ziraat Odası Meclis Üyesi. Çiftçilik ve hayvancılıkla geçimini sağlamaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 


Nurettin PİNAR (Başkan Yardımcısı)

05.01.1971 Milas doğumlu olup, Çamovalı köyü’nde yaşamaktadır. İlkokulu Çamovalı Köyü İlköğretim Okulu’nda okuduktan sonra Ortaklar Öğretmen Lisesi Orta Kısımı bitirmiştir. Orta öğrenimden  sonra  Çamovalı Köyü’nde yaşamaya başlamış ve geçimini hayvancılık ve çiftçilikle sağlamaktadır. Önceki dönemde yine Birliğimiz’ in Denetim Kurulu Üyeliği yapmış ve şu anda da Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekte olup, 2 çocuk babasıdır.

 

 

 


Mustafa GÜDER (Muhasip Üye)

29.01.1982 Milas doğumlu olup İçme Köyü’nde yaşamaktadır. İlkokulu İçme köyü İlkokulu’ nda okuyup, Ortaokulu Milas İmam Hatip Lisesi’nde okumuştur. Aynı Okulu Lise 2. sınıfta iken bırakıp köy hayatına atılarak baba mesleği olan çiftçilik ve hayvancılıkla geçimini sağlamaktadır. Şu anda Milas İlçesi Süt Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu muhasip üyeliğini devam ettirmektedir.

 

 

 

Ahmet AVCI (Üye)

01.01.1962 Yılında Akyol doğumlu olup halen aynı köyde yaşamaktadır. Akyol Köyü İlkokulu’ nu bitirdikten sonra yine aynı köyde çiftçilik ve hayvancılıkla geçimini sağlamaktadır. Evli ve iki çocuk babası olup, Birliğimizin 2010 yılı Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçilmiştir.

 

 

 

 

Hüseyin KULUCA (Üye)

11.05.1974 Milas Karakuyu doğumlu olup Karakuyu Köyü’nde yaşamaktadır. İlkokulu Karakuyu İlkokulu’ nda okumuştur. 2018 yılı içerisinde yapılan genel kuruldaki seçimle yönetimde görev alan ve geçimini hayvancılıkla sağlayan Hüseyin Kuluca, evli ve 1 çocuk babasıdır.