15.08.2020 - Bir İdik, Birlik Olduk, Üreticilerin Gücü Olduk....

MUHTARLAR DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN GEZGİN’E TEŞEKKÜR…

FACEBOOK'ta haberi paylas

MUHTARLAR DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN GEZGİN’E TEŞEKKÜR…

Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban ve yönetimi, Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin’ni makamında ziyaret ederek, muhtarlara verdiği destekten ötürü teşekkür etti.

Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin’ni makamında ziyaret etti.

Milas Süt Birliği Başkan Yardımcısı Nurettin Pinar ve Milas Süt Birliği Genel Müdürü Soner Güney’in de bulunduğu ziyarette derneğin çalışmaları hakkında açıklamada bulunan Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban, muhtarların karşılaştıkları her sıkıntıda çözüm odaklı girişimlerde bulunduklarını söyledi.

Süt üreticilerine hizmette bulunan Milas Süt Birliği yönetimini başarılı çalışmalarından ve yatırımlarından dolayı tebrik eden Başkan Çoban, Milas’ta STK’lar arasındaki güçlü birlikteliğin sürmesi temennisinde bulundu.

Başkan Çoban, ardından Muhtarlar Günü’nde çekilen bir fotoğrafı günün anısı olarak Başkan Gezgin’e takdim ederek, muhtarlara olan desteğinden ve ilçedeki STK’lar arasındaki güçlü birlikteliğe olan katkısından dolayı Başkan Gezgin’e teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gezgin, Kurum ve kuruluşlar ile vatandaşlar arasında köprü görevi gören muhtarların sorun ve taleplerin giderilmesinde büyük önem taşıdığını ve Milas Süt Birliği olarak muhtarlarla ve diğer STK’lar ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ