08.07.2020 - Bir İdik, Birlik Olduk, Üreticilerin Gücü Olduk....

“BİRLİĞİM GIDA, KASAP VE ŞARKÜTERİ” HİZMETE SUNULDU…

FACEBOOK'ta haberi paylas

“BİRLİĞİM GIDA, KASAP VE ŞARKÜTERİ”  HİZMETE SUNULDU…

Milas Süt Üreticileri Birliği üyelerince üretilen başta et ve süt olmak üzere birçok kaliteli gıdayı uygun fiyatla tüketiciyle buluşturmak amacıyla oluşturulan Birliğim Gıda, Kasap ve Şarküteri, Hacıilyas Mahallesi Gümüşlük Caddesi üzerinde hizmet vermeye başladı…

Birliğim Gıda, Kasap ve Şarküteri’nin hizmet alanı hakkında bilgi aktaran Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, “Birliğim Gıda, Kasap ve Şarküteri, uzun zamandan beri Milaslıların hizmetine sunmayı arzuladığımız bir çalışmaydı. Ürettiği sütü Birliğimiz aracılığıyla piyasa değerleri üzerinden pazarlayan üyelerimizin, yine ürettiği danaları piyasa değerleri üzerinden Milaslı tüketicilere ulaştırmak istiyorduk. Çalışmamızla hem üretici danasından daha fazla kazanacak, hem de Milaslılar % 100 yerli, kaliteli et tüketecek. Soğuk zincir sistemi ile sağlıklı, güvenli ve hijyenik bir şekilde elde edilen, Birliğim Gıda, Kasap ve Şarküteri’de, alanında uzman kişilerce işlenen et ve et ürünleri, kalitesi ve fiyatıyla da dikkat çekecek. Eti, Milas’taki en düşük fiyat ile tüketiciyle buluşturacağız. Ayrıca perakende satışın yanında toplan satışlarımızda olacak” dedi.

% 100 DOĞAL ÇİĞ SÜT

Milas Süt Birliği üyesi olan, yasal prosedürleri ve koşulları yerine getirerek Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı denetiminde “Hastalıktan Ari İşletmeler ve Onaylı Çiftlik” belgesi alan işletmelerde büyükbaş hayvanlardan elde edilen çiğ sütlerin de soğuk zinciri muhafaza edilerek Birliğim Gıda, Kasap ve Şarküteri’de satışa sunulduğunu ifade eden Başkan Gezgin, “Bizim her zamanki gibi önceliğimiz süt. Tüketici markette günlük çiğ sütü de temin edebilecek. El değmeden, hava ile teması olmadan sağımı yapılan, hiçbir işleme tabi tutulmadan ve içerisindeki önemli değerler muhafaza edilerek, gelişmiş ülkelerin standartları üzerinde üretilen, % 100 doğal çiğ sütler, Birliğim Gıda, Kasap ve Şarküteri’de yer alan Süt Matik ile hijyen koşullarında tüketiciyle buluşacak. İçerisindeki besin içerikleri Milas Süt Birliği ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın güvencesinde satışa sunulan çiğ süt fiyatıyla da yine Milas’ta iddialı olacak” dedi.

YÖRESEL ÜRÜNLER DE YER ALIYOR

Milas Süt Birliği üyelerinden temin edilen süt ve etin yanı sıra Birliğim Gıda, Kasap ve Şarküteri’nde, Milas’ın önemli tarımsal ve ekonomik değerleri olan, çeşitli kurumlarca kaliteleri belgelenmiş, ihtisaslaşmış üretici kooperatifleri ve firmalarca üretilen zeytin, zeytinyağı, bal, reçel, yumurta gibi ürünlerinde satışa sunulduğunu dile getiren Başkan Gezgin, “Marketimiz de Milas’ın tüm tatlarına ulaşmak mümkün olacak. Onun için yeni hizmet alanımızı da ‘Milas’ın Tadını Çıkarın’ sloganı ile hizmete sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Birliğim Gıda, Kasap ve Şarküteri’nin üreticilerimize ve tüm Milaslılara hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Gezgin, kısa süre içerisinde ilçemizin bazı noktalarında yeni şubelerin de hizmete sunulacağı müjdesini verdi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ