- Hoşgeldiniz - Sitemizde 7 Kategoride 115 İçerik Bulunuyor.

Birliğimizden Haberler

ET MARKETİ İÇİN GİRİŞİM

18 Ağustos 2017 - 1.714 kez okunmuş
Ana Sayfa » Birliğimizden Haberler » ET MARKETİ İÇİN GİRİŞİM
ET MARKETİ İÇİN GİRİŞİM

Milas Süt Birliği tarafından geçtiğimiz yıl Hacıilyas Mahallesi sınırları içerisinde üreticilere yönelik oluşturulan “Çiftlik Ekipmanları Mağazası”nın ardından ilçemize yeni bir hizmet alanı daha kazandırılması için çalışma başlatıldı… Et Marketi açılması amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin ve Birlik Genel Müdürü Soner Güney, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Başkan Tokat’ı Birliğin çalışmaları hakkında bilgilendiren Başkan Gezgin, “Milas ve üreticilerimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalar kapsamında geçtiğimiz yıl kaliteli çiftlik ürünlerini uygun fiyata süt üreticisi ile buluşturmak amacıyla Çiftlik Ekipmanları Mağazası açmıştık. Şimdi ise Milas halkına gıda alanında hizmet vermek istiyoruz. Üreticilerimize ait hayvanlardan elde edilmiş etlerin satışını Et Marketi açarak gerçekleştirmek istiyoruz. Market için yer arayışlarımız sürdürürken Milas Belediyesi’ne ait Salı Pazarı’ndaki kapalı alan içerisindeki dükkanları da seçeneklerimiz arasına aldık” dedi.

 

Yeni yatırım düşünceniz de çok güzel

Ziyaretten dolayı teşekkür eden Başkan Tokat, “Birlik olarak sadece Milas değil, Muğla için de önem arz eden bir sivil toplum örgütü haline geldiniz. Attığınız her adım yaptığınız her çalışma yakından takip ediliyor, takdir ediliyor. Yeni yatırım düşünceniz de çok güzel. İnşallah uygun gördüğünüz yerlerde hizmetinizi gerçekleştirirsiniz. Sizin gibi ilçemize her alanda katkısı olan sivil toplum örgütlerine her zaman destek vermeye çalışıyoruz. Bundan sonra da vereceğiz” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :