- Hoşgeldiniz - Sitemizde 7 Kategoride 113 İçerik Bulunuyor.

Birliğimizden Haberler

BİRLİK ÜYELERİNİN SİGORTASI YENİLENDİ

23 Nisan 2017 - 439 kez okunmuş
Ana Sayfa » Birliğimizden Haberler » BİRLİK ÜYELERİNİN SİGORTASI YENİLENDİ
BİRLİK ÜYELERİNİN SİGORTASI YENİLENDİ

Milas Süt Birliği tarafından birlik üyelerine iki yıldan beri yapılan
ferdi kaza sigortası yenilendi…
Milas Süt Birliği yönetimi tarafından alınan karar ile ilk olarak 2015 yılında tüm üyeler için düzenlenen Ferdi Kaza Sigorta Poliçesi Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin ile Güneş Sigorta yetkililerinin atmış olduğu imza ile yenilendi.
Birlik üyelerine, Güneş Sigorta’nın özel kampanyası kapsamında 2015 ve 2016 yıllarında ferdi kaza sigortası yaptırdıklarını bu yıl da sigorta poliçelerini yenilediklerini belirten Birlik Başkanı Ali İhsan Gezgin, “Milas Süt Birliği ve üyeleri büyük bir aile oldu. Tüm üyelerimizden aldığımız destekle adım adım hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda ilerliyoruz. Üretim yaptığımız alanlar aklımıza ve hayalimize gelmeyecek risklerle dolu. Üreticilerimizin, bizim için çok değerli olması nedeniyle bu projeye öncelik verdik. Üyelerimiz kaza sonucu sürekli sakatlık ve ölüm risklerine karşı iki yıl üst üste sigortalanmıştı. Üyelerimizi çalışma alanındaki risklerden dolayı güvenceye almak için bu yıl da Ferdi Kaza Sigorta Poliçesini yeniledik. Birliğimiz ve sigorta şirketi arasında imzaladığımız protokol ile üyelerimiz bir yıl içinde her türlü kaza sonucunda meydana gelebilecek vefat ve sürekli sakatlık teminatlarına sahip olacak” dedi.
Daha önce birlik üyelerinden birinin kaza geçirdiğini ve kazada yaşamını yitiren kişinin ailesine sigorta kapsamında ödeme yapıldığını ifade eden Başkan Gezgin, “Hem üyelerimiz hem de üyelerimizin aileleri, sevdiklerine, güvenli bir gelecek hazırlayabilmek için çalışıyoruz. Üzücü bir olayla kaybedilen aile bireyinin acısını hiçbir şey dindirmez. Ama sigorta poliçesi ile en azından çocukların, ailenin bazı ihtiyaçları karşılanabilir. Hayat doğumla başlayıp ölümle biten bir süreç. Biz, Birlik olarak sadece para kazandırmayı amaçlamıyoruz. Dedik ya biz bir aileyiz. Her şeyimiz ile geleceğimizi düşünmeye çalışıyoruz” dedi.
Güneş Sigorta Yetkilileri ise, “Biz bu sigorta çalışmasını hayata geçirirken hiç de olmasını istemediğimiz olayları düşünerekten yaptık. Milas Süt Birliği yöneticileri, bu çalışmayla üyelerinin zor günlerinde yanında olmak için önemli bir adım attı” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :