01.06.2020 - Bir İdik, Birlik Olduk, Üreticilerin Gücü Olduk....

ARSLAN’DAN GEZGİN’E TEŞEKKÜR VE PLAKET

FACEBOOK'ta haberi paylas

ARSLAN’DAN GEZGİN’E TEŞEKKÜR VE PLAKET

Gıda Tarım ve Hayvancılık Milas İlçe Müdürü Eşref Arslan, Milas’taki festival ve şenliklerde birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıkları Sivil Toplum Örgütleri’ni ziyaret etti…

Ziyareti kapsamında Milas Süt Birliği’ne de gelen Arslan, Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı – Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin’e plaket takdim etti.

Milas Süt Birliği’nin, Milas’ta birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıkları bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirten Arslan, Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin’e, Milas Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün yer aldığı festival, şenlik ve çeşitli etkinliklerde işbirliği içerisindeki çalışmalara destek verdikleri için teşekkür ederek, “Kuruluş amacı öncelikle süt üreticileri olan Milas Süt Birliği, gün geçtikçe Milas’ta üyeleriyle ve çalışmalarıyla büyüyen bir sivil toplum örgütü haline geldi. İlçemizde düzenledikleri etkinliklerle dikkat çeken Birlik, diğer etkinliklere de destek vererek Milas için elinden geleni yapan bir sivil toplum örgütü. Bu doğrultuda Birlik Başkanımız sayın Ali İhsan Gezgin ve yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi.

Arslan’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkan Gezgin ise, “İlçemizdeki tüm kurum ve kuruluşlar kendi çalışma alanları doğrultusunda farklı etkinliklere imza atıyor. Bazen ise hep bir araya gelip ortaya daha güzel çalışmalar çıkarabiliyoruz. Üretici Birliği olarak bizler zaten her zaman birlik ve beraberlik içerisinde yapılan tüm çalışmaların başarılı olduğuna inanıyoruz. Elimizden geldiğince de Milas’ın yararına olabilecek her türlü etkinlik ve projede yer almaya çalışıyoruz. Milas’a katkımız oluyor ise ne mutlu bize” dedi.

 

Diğer STK’larda ziyaret edildi

Milas Süt Birliği’ni ziyaret eden Gıda Tarım ve Hayvancılık Milas İlçe Müdürü Eşref Arslan ve beraberinde bulunan kurum personelleri Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO), Milas Ziraat Odası, 153 Nolu Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi, Milas Esnaf Odası, Milas Şoförler ve Otomobilciler Odası, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası, Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası, Milas Muhtarlar Derneği ve Milas Yörük Türkmen Kültür Derneği’ni ziyaret etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ